TR | EN | RU | TU

Kurumsal

HATİPOĞLU İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, kadrosunda uluslararası deneyimli mimar ve mühendisler bulundurarak 1992 yılında Türkiye'de kurulmuştur.

2006 yılından başlayan Türkmenistan projemiz 10 yıldır aralıksız faaliyetlerini sürdürmektedir. Diğer firmalar gibi biz de devlet bakanlıklarına ait binaların yapımını üstlenmekteyiz.

Kuruluşundan 2005 yılına kadar Türkiye'deki çeşitli projeleri gerçekleştirmiş olup, ozel sektorde onde gelen firmalarina anahtar teslim olarak cok sayida yatirimlarina hizmet vermektedir. 2006 yılından sonra faaliyetlerini büyüterek Türkmenistan’da konut, ticari, sosyal ve endüstriyel yapı projelerinde ana yüklenici olarak anahtar teslimi müteahhitlik ve mühendislik hizmetleri vermeye başlamıştır.

Etkin ve başarılı bir görev üstlenmemizin sebebi; kalite, hız, tecrübeli yönetim kadrosu ve görev aşkı olmuştur. Yaptığımız master iş programlarında, imalatlar, imalatların birbiriyle ilişkileri, maliyetler, süreler, işçilikler, taşeronlar, malzemeler, makinalar, teçhizatlar ve özellikle Türkiye’den temin edilen malzemelerin sevkiyat programları ana faktör olarak ele alınmıştır. Bunun yanı sıra yerel faktörler, coğrafi koşullar, coğrafi durum ve iklim koşulları ile ulaşım koşulları dikkate alınmıştır.

HATİPOĞLU İNŞAAT’ın Türkmenistan'da 2006 yılından bu yana Türkmenistan'da resmi olarak kaydı bulunmaktadır. Günümüzde HATİPOĞLU İNŞAAT Türkmenistan'da en faal Türk inşaat firmalarından birisi olup, son on yılda 550.000 m2 den fazla toplam inşaat alanı ile 15 ana inşaat projesini başarı ile tamamlamıştır.

HATİPOĞLU İNŞAAT, sektördeki 24 yılı aşkın deneyimi ve bilgi birikimi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalite ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeden bugüne kadar üstlendiği tüm taahhütlerini yüksek kalite ile zamanında tamamlamıştır. İşveren nezdinde en güvenilir firmalar arasında taahhüt sektöründe yerini almıştır. Son yıllarda gelişen bilgi teknolojilerine uyum sağlayarak, müşterinin değişen ihtiyaçlarına hızlı ve ekonomik çözümler üreterek ve yüksek kalitede ürün veya hizmet sunarak, profesyonel firma olarak devamlılığın gereği haline gelmiştir. HATİPOĞLU İNŞAAT tüm işlemleri için özellikle şirketin tasarım, maliyet kontrol ve planlama faaliyetlerinde önemli rol oynayan güncel bilgi teknolojileri ile donanım ve yazılımları kullanmaktadır.

CPM teknikleri kullanılarak yapılan iş programının kritik aktivitelerinde, ekipman işçilik ve malzeme konularında sıkıntı çekilmemesi için şirketimizin tüm birimleriyle başarılı bir takım çalışması sonucunda gerçeğe dönüştürülmüştür. İmalatların gidişatına uygun olarak gerekli revizyonlar yapılarak, süre kalite ve maliyet optimizasyonu sağlanarak böylesine büyük çapta projelerde başarılı sonuca ulaşılmıştır
HATİPOĞLU İNŞAAT teknik ve idari alt yapısını güçlendirip, deneyimli ve profesyonel kadrosunu sektördeki gelişmelere adapte ederek kurumsal bir yapıya kavuşmuştur. Dikkate değer uluslararası proje geçmişi ve kurumsal seviyide olağanüstü iletişim becerileri HATİPOĞLU İNŞAAT'ın en önemli avantajınlarından biridir.

Mükemmelliği alışkanlık haline getirerek şirketimizi yeni projelere doğru yelken açmaya yönlendirmek en büyük hedefimiz olacaktır.

HATİPOĞLU İNŞAAT SAN. Ve TİC.A.Ş.
Adnan Cenap HATİPOĞLU
Genel Müdür

Hakkımızda

1992 senesinde kurulan firmamız inşaat sektöründe birçok projeyi hayata geçirerek müşterilerine sunmuştur.

Devamını Oku icon

İnsan Kaynakları

İş başvurusu yapmak için aşağıdaki linke tıklayarak "İnsan Kaynakları Formu"nun doldurunuz...

İnsan Kaynakları Formu icon

İLETİŞİM

icon +90 212 269 2769

icon info@hatipoglu.com

icon Gülbahar mah. Cemal Sururi sok.
Halim Meriç iş merkezi no:15E Kat:6 Daire:31
34394 Şişli – İstanbul

Menu Offcanvas